Náš 8 ha areál vo Veľkej Tŕni s celým zázemím (odkaz na virtual tour) pre usporiadanie Vašich firemných aj rodinných akcií ponúka 4 miestnosti s nasledovným vybavením:

44_1
45_1
1. Vínna sála v Tokajskom dome

Konferenčná miestnosť 70 m² sa nachádza v priestoroch Tokajského domu. Poskytuje ideálne priestory pre organizovanie konferencií, prezentácií, seminárov, obchodných stretnutí, školení, firemných akcií, alebo rodinných osláv pre skupiny do 50 ludí. Miestnosť s kozubom je plne klimatizovaná s možnosťou vysokej variability usporiadania stolov a sedenia.V mies­tnosti sa nachádza projekčná technika vrátane premietacieho plátna, A/V receiver s priestorovým ozvučením, DVD prehrávač, satelitný prijímač s TV signálom, bezdrôtové internetové pripojenie – WIFI, regulovateľné osvetlenie, flipchart s písacími potrebami.

Objednať firemnú akciu

46_1
47_1
2. Terasa v Tokajskom dome

Miestnosť 70 m² sa nachádza v priestoroch Tokajského domu. Priestory sú na zasklenej terase, vhodné pre organizovanie obchodných stretnutí, školení, firemných akcií a rodinných osláv pre skupiny do 50 ludí.

V miestnosti je kvalitné ozvučenie, prenosná projekčná technika vrátane premietacieho plátna, bezdrôtové internetové pripojenie – WIFI.

Objednať firemnú akciu

48_1
49_1
3. Hodovňa Penzión Tokaj

Miestnosť 50 m² sa nachádza v priestoroch Penziónu Tokaj. Poskytuje priestory pre organizovanie prezentácií, seminárov, obchodných stretnutí, školení, firemných akcií,alebo rodinných osláv pre skupiny do 24 ľudí. V miestnosti je prenosná projekčná technika vrátane premietacieho plátna, veľkoplošnej obrazovky, flipchart s písacími potrebami, A/V receiver s priestorovým ozvučením, DVD prehrávač, satelitný prijímač s TV signálom, bezdrôtové internetové pripojenie – WIFI, minibar, kozub

Objednať firemnú akciu

4. Vínna sála Penzión Tokaj 2

Miestnosť 80 m² sa nachádza v priestoroch Penziónu Tokaj 2. Poskytuje priestory pre organizovanie prezentácií, seminárov, obchodných stretnutí, školení, firemných akcií,alebo rodinných osláv pre skupiny do 30 ľudí. V miestnosti sa nachádza projekčná technika vrátane premietacieho plátna, A/V receiver s priestorovým ozvučením, 2 LCD televízory, satelitný prijímač s TV signálom, bezdrôtové internetové pripojenie – WIFI, regulovateľné osvetlenie, flipchart s písacími potrebami.

Objednať firemnú akciu

dsc_0008_-_kopia_22
dsc_0016_-_kopia

Radi Vám pripravíme občerstvenie podľa Vašich požiadaviek. Možnosti sú napr.nasledovné:

Káva, minerálka, čaj, domáca bublanina, domáca štrúdľa, slané pečivo, prípadne pohár dobrého vína …

Náš someliér a kuchárky sú Vám k dispozícii.

11 + 22 =